Reklama
Reklama

Archív článkov

Kardinálnym problémom druhej časti 6. zjazdu bol boj o vytvorenie názorovej platformy. Tak to aspoň unosino tvrdili spravodajcovia a komentátori, ktorí tentoraz mohli sledovať názorové súboje ľavicových demokratov priamo v sále, a nie prostredníctvom mobilov spriaznených delegátov a šuškania na schodišti do košického Bieleho domu.

Zemetrasenie sa však...

SDĽ nebola jediná strana, ktorá pred voľbami predkladala občanom nereálne sľuby. Čo urobíte pre to, aby volebné programy neboli iba na chytanie voličských hlasov?

Považujem za čestnejšie, ak sa vypracuje program, ktorý sa dá v maximálnej miere naplniť. Na postavenie reálnych cieľov treba mať dobre zanalyzovanú ekonomiku a sociálnu sféru. Preto delegáti...

Ladislav Orosz

Nedávno ste rozhovor pre SLOVO zakončili vetou: "Ja som tej zásady, že z boja sa neodchádza." Prečo ste teda hodili flintu do žita a vzdali sa funkcie predsedu klubu poslancov NR SR za SDĽ?

Svojej zásady sa držím. Neodchádzam z SDĽ, ani z jej parlamentného klubu. Rozväzujú sa mi ruky a budem môcť otvorenejšie...

Kategória