Reklama

Od Hlávkovej pocitov k požiadavke fašistov

Počet zobrazení: 2139

Dnes na zahraničnom výbore sme si konečne vypočuli slečnu Hlávkovú. Ohradila sa, že nie je referentka, ale štátna radkyňa. Bože môj dobrý, kvôli takýmto hlúpostiam zasadá parlamentný výbor. Mne je srdečne jedno, akú úradnícku pozíciu má slečna, podstatné je, že o veciach majú rozhodovať demokraticky zvolení zástupcovia ľudí, ministri, prípadne nimi poverení vysokí úradníci. Ak štátna radkyňa nemá dôkaz, že došlo k porušeniu zákona alebo k nejakej korupcii, tak nevidím dôvod, aby sme sa venovali jej pocitom. Takýchto pocitov môže mať ďalších desaťtisíc úradníkov – jednému sa nemusí páčiť Zuzana, druhému Nikola, tretiemu Fedor. A teraz budeme zakaždým zvolávať parlamentné výbory a lynčovať ministrov?

Toto je čistá kafkovčina, čo sa tu deje. Absurdné! Kvôli tomu, že sa mladej slečne niečo nepáči, tak tu je už štvrtý deň hystéria v médiách, ktoré vytvárajú dojem, akože v štáte tu všade funguje nejaká mafiánska chobotnica a všetci kradnú. Fakt absurdné.

Dnes už na to na výbore samozrejme naskočili nacisti a žiadali odvolanie Lajčáka. Presne o tomto to je. Vytvoriť ilúziu, že všetci v štáte kradnú, aby Penta mohla privatizovať. Lenže Penta zabúda, že tým, že cez svoje tlačové orgány kope do štátu, síce môže nahrávať svojmu biznisu, ale zároveň tým nahráva aj fašistom. Ak sa tu bez akýchkoľvek dôkazov neustále kope do štátu, do ministrov, do úradníkov na ministerstvách, tak výsledkom nakoniec bude, že nacisti povalia štát a budú za hrdinov. Fantastické. Gratulujem slečne radkyni, médiám aj Transparency. Nacisti z nich musia mať radosť. Celé zle.

Status na FB, 25. 11. 2015, titulok a úprava Slovo
 

Priemer: 4.6 (61 hlasov)
Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Blogy a statusy